Warsztaty rękodzieła artystycznego

Przed nami najpiękniejszy okres, jakim są przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.  By w pełni poczuć ten magiczny czas, warto już dziś pomyśleć o ozdobach świątecznych.

13.12.2017
W poniedziałek sesja budżetowa

Zapraszamy na sesję Rady Miasta Szczecinek, która odbędzie się w dniu 18  grudnia (poniedziałek) o godz. 9:00 w  sali posiedzeń (nr 101)  UM, z następującym porządkiem obrad:

1.    Otwarcie sesji.

Od piątku Jarmark na pl. Wolności

Doskonałą okazją do złapania oddechu i odpoczynku od przygotowań, a także poczucia w pełni ducha zbliżających się świąt, będzie odbywający się już po raz trzeci w Szczecinku Jarmark Świąteczny, który tradycyjnie organizowany przez Stowarzyszenie „Miasto Z Wizją”.

Złote Gody Państwa Zagórowskich

Państwo Halina i Jerzy Zagórowscy w miniony piątek świętowali Złote Gody. Jubilatom, którzy związek małżeński zawarli 23 grudnia 1967 roku w Będzinie pogratulował burmistrz Szczecinka.

Burmistrz nagrodził wolontariuszy

W miniony czwartek burmistrz Jerzy Hardie-Douglas podczas uroczystej gali uhonorował najbardziej zasłużonych wolontariuszy ze Szczecinka.

Nowa ulica i 49 miejsc parkingowych

Daniel Rak, zastępca burmistrza Szczecinka odebrał wczoraj z rąk Zygmunta Kiełbasy, pełnomocnika firmy Zymex dokumenty potwierdzające zakończenie pierwszego etapu inwestycji przy ul. Junackiej w Szczecinku.