Złote Gody Państwa Brambor

Państwo Irena i Józef Brambor świętowali dzisiaj w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczecinku 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Jubilaci otrzymali z tej okazji okolicznościowe medale przyznane przez prezydenta RP, które wręczył im burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.

Szczecinek z nagrodą „Eko Janosik”

Miasto Szczecinek z nagrodą „Eko Janosik”. Wyróżnienie podczas gali w Zakopanem odebrała Bogumiła Rybińska, kierownik Referatu Ochrony Środowiska UM. Szczecinek doceniony został m.in.

Młodzi poeci z całej Polski nagrodzeni

„Niektórzy lubią poezję” – pod takim tytułem odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Literacki organizowany przez SP nr 7 w Szczecinku.

Żegnamy naszego Kolegę Marka Albrechta

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy dziś zmarłego 8 czerwca 2018 roku Marka Albrechta, naszego Kolegę i Przyjaciela, inspektora Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

W czwartek startuje Strefa Kibica

Już w czwartek, 14 czerwca na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym Zamek rusza Strefa Kibica! Przez cały czas trwania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji na wielkim telebimie transmitowane będą tam wszystkie mecze turnieju.

12.06.2018
Nauczą negocjacji z zagranicznymi firmami

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu rozwoju kompetencji eksportera dla małych i średnich przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, p